Tiligor Story Nedir?

Google Haberler'de Tiligor'u Takip Edin ➜

Sosyal medya günler geçtikçe kendine yenilikler katmaya devam etmektedir. Günümüzde alışagelmiş bazı platformlar vardır. Örneğin; Twitter anlık olarak durum paylaşmak, Instagram ve Facebook profil oluşturarak etkileşim kurmak, Kızlarsoruyor anonim veya profil oluşturarak sorular veya anılar paylaşmak. Bunların dışında yeni ve yükselmeye geçen bir site olan Tiligor Story, diğer platformların aksine benzersiz bir amaç sunuyor.

Tiligor Story, Tiligor adı verilen haber sitesinin yan kuruluşudur. Tiligor, gündemden veya bilgi kumbarası olarak sayılabilecek gönderilerek paylaşarak size hizmet eder. Tiligor, Tiligor Story ve Tiligor Sosyal olmak üzere iki tür yan kuruluşa sahiptir. Tiligor Sosyal, tartışmalar başlatarak insanların sosyal olarak vakit geçirmesini sağlayan bir web sitesidir.


Tiligor Story, alışagelmişin dışında olan bir platformdur. Anonim olarak itiraflarınızı veya derinlerde olan sormak istediğiniz soruların cevabını öğrenebilirsiniz. Anonim olarak paylaşılan hikâyeleri beğenebilir, yorum yapabilir veya paylaşabilirsiniz. Viral kategorisinde en çok okunan ve etkileşim alan hikâyeleri görebilirsiniz. Rastgele özelliği sayesinde sıkılmadan saatlerce anonim itiraflar okuyabilirsiniz. Hikâye paylaşmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra anonim olarak itiraflarınızı ve derin arzularınızı paylaşabilirsiniz. Göz atmak için gireceğiniz zaman bütün gün itiraflar okuyacak ve vakit geçireceksiniz. Tüm platformlara rekabet olarak doğan Tiligor Story, türünün örneği olmakla beraber şu anda en iyi anonim web itiraf sitesidir. Kayıt olarak sen de itirafta bulunmaya başla!

Kaynak : https://story.tiligor.com
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Merhaba ben Emirhan. Adana'da yaşıyorum.

İlgili Yazılar

6 yorum

Popüler Yorumlar

Emirhan Yavuz  -  16 May 2021 / 21:29

Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu

Yoruma git
Emirhan Yavuz  -  16 May 2021 / 21:28

Hocam hatlar karıştı.

Yoruma git

Tüm Yorumlar

Bende bilmiyordum ögrenmiş oldum çok teşekkürler

Cevapla

Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu

Cevapla
mehmetdurmaz  -  16 Mayıs 2021 / 17:40

Çoğu kısıtlamaya rağmen insanlar dışarıya çıkıyor şampiyonluk kutlamaya falan bence herkes kurallara uysun bir an önce salgını atlatalım.

Cevapla

Hocam hatlar karıştı.

Cevapla
Damlacelebi  -  16 Mayıs 2021 / 17:56

Çok açıklayıcı ve güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık

Cevapla

Vallahi para verip yazdırdım 😂

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

E-Bülten

Yeniliklerden anında haberdar olmak için ücretsiz mail aboneliğimize katılabilirsin.